Firma LeadSoft z siedzibą w Łodzi wychodzi naprzeciwko potrzebom businessmanów, którzy są zainteresowani zwiększeniem rentowności prowadzonej przez siebie korporacji. Specjalizując się w wdrażaniu fachowego oprogramowania, proponuje przyszłościowe a także wielofunkcyjne urządzenie Leadpoint CRM. Ten system usprawnia procesy marketingowe a także sprzedażowe. Pomaga również budować, utrzymywać a także polepszać nasze relacje z klientami. Choć składa się z wielu modułów, jest niezwykle przejrzysty a także intuicyjny podczas obsługiwania. Wbudowany asystent sprzedaży- lejek sprzedażowy upraszcza zarządzanie tym procesem a także pomaga powiększyć proces konwersji. Zastosowanie oprogramowania sprzyja bardzo dobrej organizacji zadań każdej spółki. Pozwala monitorować i planować zadania tak, żeby w każdym przypadku wykonać je w określonym terminie. System Leadpoint CRM dostępny jest całą dobę i siedem dni w tygodniu. Istnieje możliwość go zintegrować z kalendarzem, wirtualną telefonią oraz różnymi komunikatorami. Wyróżnia go pełna responsywność, więc nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zarządzać spółką przy użyciu komputera, tabletu lub smartfonu. Więcej informacji na stronie leadpoint.pl.