Położona w Grodzisku Mazowieckim marka CZM Michał Cichy prężnie działa w dziedzinie budowlanej. Świadczy nadzory budowlane. W swojej ofercie ma pełnienie zadań kierownika budowy albo inspektora nadzoru, lecz nie tylko. W zakres usług świadczonych przez firmę CZM Michła Cichy wchodzą także przeglądy budowlane oraz kosztorysy. Jako zespół profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w tej branży firma zapewnia swoim klientom bardzo szeroki zakres usług i doradztwo na każdym etapie współpracy. Wychodzi naprzeciw wymaganiom kontrahentów prywatnych a także businessmanów z całego świata. Zapewnia rzetelną realizację zamówień oraz rozsądne ceny. Dysponuje certyfikowanym sprzętem kontrolno-pomiarowym. Realizuje wszelkie pomiary wspólnych części domów i mieszkań przeznaczonych do opodatkowania. Ta firma organizuje co pewien okres czasu kontrole budynków mające na celu stworzyćdokładny opis ich stanu technicznego. W zakres usług wchodzą przeglądy wielkopowierzchniowych obiektów wykonywane 2 razy w roku. Oferta obejmuje dokładne przeglądy instalacji wentylacyjnych, kominowych, gazowych, piorunochronnych oraz instalacji elektrycznych, a do tego inwentaryzację a także projekty. Więcej szczegółowych informacji znajdziecie Państwo na naszej stronie czm.waw.pl.