Już przed pandemią powstało niesłychanie dużo rozwiązań jeśli chodzi o pracę online, którą można robić przy laptopie bez wychodzenia z mieszkania. Czasy pandemii spowodowały, że pojawiło się jeszcze więcej możliwości. Taką pracę mamy możliwość traktować zarówno jako pracę dorywczą jak i pracę na cały etat. Trzeba tylko wejść na grupę z ogłoszeniami na fb lub na olx, gdzie ogłasza się wiele ludzi. Jednak trzeba bardzo uważać na oszustów, którzy próbują wykorzystać sytuację, iż wiele osób szuka takich okazji. Bardzo popularne jest teraz zarabianie na różnych giełdach, gdzie inwestujemy jakąś kwotę pieniędzy, lecz ten typ zarabiania jest ryzykowny. Są skrypty afiliacyjne, gdzie zarabia się pieniądze na prowizjach, bierze darmowe chwilówki albo otwiera się konta bankowe i właśnie za to otrzymuje się prowizję.

Można również zachęcać osoby do zakładania konta z linku referencyjnego i na tym także zarabia się prowizję. Można też tworzyć własne zespoły a także tworzyć tak zwane piramidy finansowe. W tym artykule jednakże chciałbym opisać zarabianie z seltu.com – własny biznes biżuteria. Jak jej właściciele mówią o sobie- to praca, jaka ma pozwolić spełniać ludzkie marzenia, zagwarantować stabilizację finansową oraz dobrobyt. W bardzo dużym skrócie chodzi tutaj o zarabianie pieniędzy na modzie. Wraz z dołączeniem do seltu dostaje się rabat na zakupy na ich stronie. Następnie sprzedajesz je z należytą marżą. Następnym krokiem jest zapraszanie znajomych do zakupu ich artykułów, za co otrzymuje się odpowiednią premię i zarabiamy pasywnie. Jeżeli zdobędziesz określony poziom to pod koniec roku również możesz otrzymać dodatkową premię. To tak w bardzo dużym skrócie.

Zarabianie na sprzedawaniu a także kupowaniu staje się coraz popularniejsze. Zachęcanie przyjaciół do robienia tak jak my, pokazywanie im biznesu w samych superlatywach, mącenie ludziom wzroku to nic innego jak budowanie piramidy finansowej.