Jesteśmy korporacją, jaka już od wielu lat rozwija się na rynku, zapewniając swoim kontrahentom najwyższą jakość usług. Gorąco zapraszamy do podjęcia współpracy przedsiębiorstwa, które potrzebują wyrobów ze stali nierdzewnej. Posiadamy innowacyjny park maszynowy, dzięki któremu możemy poradzić sobie z absolutnie każdym zadaniem, jakie nam przekażecie. Nie istnieją dla nas rzeczy niemożliwe. Gorąco zachęcamy do zobaczenia strony internetowej inox3dsystem.pl, gdzie zamieszczone są dokładne dane kontaktowe do naszej firmy. Z proponowanych przez nas usług nie tylko korzystają spółki, lecz też klienci prywatni, którzy zamawiają u nas np nierdzewne balustrady. Oprócz tego nasza firma proponuje toczenie oraz usługi frezarskie. Takie prace realizujemy na maszynach CNC sterowanych komputerowo. Wystarczy jedynie, że dostarczycie nam model bryłowy albo rysunek fragmentu maszyn albo jej elementów. Zapraszamy do współpracy. Jesteśmy do Waszej dyspozycji. Wystarczy jedynie, że wyślecie do nas swoje zapytanie, a my wykonamy dla Was ofertę , która będzie zawierała również cennik.