Marka FoxKomputer z biurem w Warszawie posiada spore doświadczenie w sprzedaży komputerów. Prowadzi zarówno sklep internetowy, jak również stacjonarny. Wychodzi naprzeciw potrzebom klientów poszukujących najwyższej jakości urządzeń w dobrych cenach. Dzięki współpracy z najlepszymi dostawcami, bez przerwy rozszerza nasz asortyment. Jako zespół pasjonatów sprzętu i przyszłościowych technologii FoxKomputer gwarantuje indywidualne podejście i wysokiej jakości radę w wyborze towarów. Proponuje komputery stacjonarne do biura i domu. Oferuje podzespoły komputerowe – karty sieciowe i graficzne, pamięć RAM oraz sporo innych. Na klientów czekają akcesoria tj. klawiatury, napędy, myszki, kable. Uzupełnienie asortymentu stanowią aplikacje. Dostępne są programy biurowe, antywirusowe a także gry. Uczestnicząc w akcjach promocyjnych, jakie organizują największe na rynku informatycznym marki, marka proponuje atrakcyjne rabaty. Więcej na foxkomputer.pl.