Są takie sprawy, na które chcemy znać odpowiedź, pomimo tego, iż tak naprawdę nas nie dotyczą, albo mają dosłownie marginalny wpływ na nasze życie. Społeczeństwo jest skarbnicą wiedzy i niekiedy rzecz wydawać by się nieistotna, może być konieczna. Jeśli jednym z nurtujących Cię pytań jest to, czy w Pułtusku są wyższe uczelnie, to jest to twój dzień! Studia w Pułtusku masz możliwość podjąć na jedynej w tym urokliwym mieście Uczelni Wyższej, a mianowicie Akademii Finansów i Biznesu Vistula.

Na tej uczelni masz szansę rozpocząć swoje studia na jednym z 7 profili: administracji, bezpieczeństwie narodowym, rachunkowości i finansach, historii, pedagogice, pedagogice wczesnoszkolnej i pedagogice przedszkolnej a dodatkowo na kierunku politologia. Wszystkie wymienione wcześniej kierunki prowadzone są w ramach studiów dziennych lub zaocznych oraz kończą uzyskaniem tytułu licencjata albo magistra.

Pisaliśmy również: Gdzie sprzedać używany samochód

Szkoła wyższa w Pułtusku proponuje też naukę w ramach studiów podyplomowych, natomiast zakres proponowanych przedmiotów jest znacznie bardziej zróżnicowany, niż propozycja studiów magisterskich i licencjackich. Uczelnia w Pułtusku cieszy się dobrą opinią a z jej oferty korzystają przede wszystkim ci studenci, którzy nie mogą przeprowadzać się lub codziennie dojeżdżać do Warszawy. Kolejnym nurtującym współczesne pokolenie pytaniem jest to jak pozbyć się niechcianego tatuażu. Bo o tym, iż ludzi wytatuowanych co roku jest coraz więcej, właściwie każdy zdaje sobie sprawę. Jednak nie każda z osób, które tatuaż mają, zdaje się być w pełni świadoma, że tatuaż jest na całe życie. Imię ukochanej osoby, z którą już nie jesteśmy, czy nie do końca udana podobizna mamy na piersi, mogą spędzać sen z powiek posiadaczowi takiej ozdoby, a obcych przyprawiać o śmiech.